Filip, Blanka, Agata, Mikołaj, Michał, Milena, Florian, Kamil, Eliza, Emilia, Łucja, Hania i Lena, to laureaci naszej zabawy #bawmysiębezpiecznie2. Dziękujemy za udział. Dla wszystkich mamy przygotowane małe upominki. A wszystkim tatusiom, z okazji ich święta, składamy najserdeczniejsze życzenia.

bawsie

Cieszymy się, że przyjęliście wszystkie nasze wyzwania #bawmysiębezpiecznie. Dziękujemy za wspólną zabawę. Oto nasi finaliści: Tobiasz, Martyna, Mikołaj, Michał, Milena, Amelka i Florian. Wielkie brawa dla was i waszych rodziców. Dla wszystkich mamy przygotowane niespodzianki.

bawsie

Miło nam poinformować, że Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dąbrowie rozpoczyna projekt "Hip-Hip CHÓRa", realizowany w ramach konkursu "EDUKO - Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 - Opolskie". Już po wakacjach rozpoczniemy zajęcia dziecięco-młodzieżowego chóru dla mieszkańców gminy Dąbrowa.

 

eduko

Wyzwanie #bawmysiebezpiecznie2 to kolejna zabawa dla dzieci z terenu naszej gminy. Chcemy zaprosić Was tym razem do zabawy z okazji zbliżającego się Dnia Ojca, ale jednocześnie znowu zaangażować całe Wasze rodziny.

bawmy

Zapoznaj się z regulaminem:
REGULAMIN KONKURSU #BAWMYSIEBEZPIECZNIE2

Pobierz metryczkę:
METRYCZKA

Pobierz mapę:
MAPA #BAWMYSIEBEZPIECZNIE2

Zapraszamy Was do udziału w naszej zabawie #bawmysiębezpiecznie. Od dziś do 31 maja czekają na Was rodzinne zadania. Wystarczy zrobić zdjęcie (dziecko, mama, tata, rodzeństwo lub dziadkowie) wraz z wyznaczonym przez nas elementem i przesłać je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bawmy

Zapoznaj się z regulaminem:
REGULAMIN KONKURSU #BAWMYSIEBEZPIECZNIE