28 listopada o godzinie 19:00 w Sali w Ciepielowicach odbędzie się koncert mieszkańca Dąbrowy – Mieczysława Sienkiewicza. Występ poprzedzony będzie mini recitalem zespołu Wiekowe Baszty.

Zespół „Wiekowe Baszty” wystąpił po raz pierwszy w 1988r. na I Festiwalu Zapomnianej Piosenki Harcerskiej w Opolu i od razu sięgnął po Grand Prix. Jako zespół harcerski występował z sukcesami na wielu przeglądach i festiwalach piosenki. Dzisiaj, po wielu latach, prezentują zarówno piosenkę harcerską, znaną z turystycznych szlaków, jak i własne kompozycje. Występowali na licznych przeglądach piosenki turystycznej w województwie i poza jego granicami. To oni uświetnili Jubileuszowy Zjazd Klubu „Góry-Szlaki” w Zawoi.
Mieczysław Sienkiewicz na ciepielowickim koncercie zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej płyty, którą wydał w kwietniu tego roku. Jest to dwupłytowy album zawierający piosenki z nurtu autorsko-poetyckiego oraz muzyki pop-rock. Mieczysław Sienkiewicz na scenie występuje z własnym akompaniamentem na gitarze elektroakustycznej z towarzyszeniem zaprzyjaźnionych muzyków. W Ciepielowicach zapowiada jeszcze bogatszą aranżację muzyczną.
Oba występy zostaną przedzielone krótkimi etiudami teatralnymi w wykonaniu amatorskiego teatru dorosłych, działającego w świetlicy w Karczowie.
Początek koncertu o godzinie 19.00. Zapraszamy

 

plakatBaszty