28 listopada w Ciepielowicach zorganizowany został koncert andrzejkowy z udziałem grupy teatralnej z Karczowa, duetu Wiekowe Baszty oraz Mieczysława Sienkiewicza. Imprezę rozpoczął recital piosenek turystycznych w wykonaniu Wiekowych Baszt. Autorskie utwory przeplatane były kompozycjami znanymi z turystycznych szlaków, a wielu przypadkach wspólnie śpiewanymi ze zgromadzoną publicznością. Zespół „Wiekowe Baszty” powstał w 1988 roku i na Festiwalu Zapomnianej Piosenki Harcerskiej w Opolu zdobył Grand Prix. Jako zespół harcerski występował z sukcesami na wielu przeglądach i festiwalach piosenki. Ciepielowicki koncert nawiązywał do turystycznych spotkań przy ognisku i przypadł do gustu publiczności.

Dużą porcję śmiechu dostarczyła występująca następnie grupa teatralna, która od kilku miesięcy ćwiczy pod kierunkiem Tomasza Stochniała. Aktorzy zaprezentowali kilka scenek z małżeńskiego życia, a ponieważ całość w sposób przezabawny została przerysowana, dostarczyło to rozrywki widzom. W skład grupy wchodzą trzy osoby: Syweriusz Bąk, Halina Makuch i Walentyna Bąk. Zajęcia w Karczowie otwarte są dla wszystkich zainteresowanych. Serdecznie zapraszamy.
Trzecia część koncertu przeznaczona była dla mieszkańca Dąbrowy Mieczysława Sienkiewicza. Na ciepielowickim koncercie zaprezentował utwory ze swojej debiutanckiej płyty, którą wydał w kwietniu tego roku. Jest to dwupłytowy album zawierający piosenki z nurtu autorsko-poetyckiego oraz muzyki pop-rock.W występie Mieczysławowi Sienkiewiczowi towarzyszyła mu grupa wokalna Iluzja, wzbogacając brzmienie piosenek.