GOKiR DĄBROWA
DOŁĄCZ DO NASZEJ DRUŻYNY PIŁKI RĘCZNEJ!!!


Chociaż Sekcja Piłki Ręcznej przy Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Dąbrowie działa zaledwie od czerwca 2014 roku (powstała z incjatywy Krzysztofa Kasperek) ,to już cieszy się sporym zainteresowaniem i popularnością wśród dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Dąbrowa licznie uczestniczących w zajęciach treningowych (w zajęciach aktualnie uczestniczy regularnie 36 osób) i ich liczba z każdymi zajęciami rośnie.
Wychowankowie sekcji piłki ręcznej GOKiR Dąbrowa mają już w dorobku na swoim koncie udane występy między innymi w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej SZS (4 miejsce w półfinale powiatu opolskiego) oraz w Wojewódzkich Igrzyskach LZS Szkół Wiejskich (3 miejsce w finale powiatu opolskiego).
Należy również odnotować fakt , że dziewczęta naszej sekcji w swoim debiucie z doświadczoną drużyną na co dzień grającą w silniej lidze wojewódzkiej-młodziczek Opolskiego Związku Piłki Ręcznej w Opolu ,tj. M-GTS SIÓDEMKA Ozimek rozegrały dobre spotkanie zakończone wprawdzie wynikiem 11-16 na niekorzyść naszej drużyny, ale postawa na boisku ,walka i zaangażowanie naszych dziewcząt wskazują że zwycięstwo z zespołem z Ozimka jest w zasięgu naszych dzielnych dziewcząt, które robią z każdymi zajęciami widoczne spore postępy w grze zespołowej o czym świadczy wynik uzyskany w meczu towarzyskim z chłopcami z PG Dąbrowa 13-12 na korzyść naszych dziewcząt.
Zajęcia prowadzone są przez doświadczony duet trenersko/instruktorski Krzysztofa Kasperek (byłego zawodnika klubów CHROBRY Opole , GÓRNIK Kłodnica-Kędzierzyn Kożle , RAFAMET Kużnia Raciborska , Gwardia II Opole , Śląsk II Wrocław , wieloletniego sędziego piłki ręcznej i działacza sportowego) oraz Małgorzatę Bucyk (byłą zawodniczkę klubów LZS BIECHÓW,UKS OLIMP Grodków , aktywnie działającą na rzecz sekcji społeczną działaczkę sportową i przedstawicielkę rodziców , dzieci i młodzieży uczestniczących w zajęciach wspomnianej sekcji).
Ponadto Sekcja Piłki Ręcznej działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji prowadzi ciągły nabór dziewcząt z roczników 2001,2002,2003,2004 oraz chłopców z roczników 2002,2003,2004,uczniów szkół z terenu Gminy Dąbrowa.
Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich chętnych uczniów , chcących w miłej atmosferze spędzić aktywnie na sportowo swój wolny czas od zajęć szkolnych do wzięcia udziału w zajęcia treningowych naszej sekcji ,które odbywają się regularnie dwa razy w tygodniu w hali sportowej przy Zespole Szkół w Dąbrowie , ul. Szkolna 9 w każdą środę i piątek
w godzinach 15.30-17.30.


Szczegółowe informacje dotyczące odbywania się pozalekcyjnych powyższych zajęć sportowo-rekreacyjnych
dla dzieci i młodzieży w ramach Sekcji Piłki Ręcznej przy GOKiR Dąbrowa można uzyskać
pisząc na adresy kontaktowe e-mail do organizatorów zajęć:

Krzysztof Kasperek , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Małgorzata Bucyk , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.