Turnieju Piłki Nożnej Halowej "Hattrick"

26 stycznia zostanie rozegrana jubileuszowa edycja Noworocznego Turnieju Piłki Nożnej Halowej "Hattrick". Zapisy drużyn przyjmowane są do 4 stycznia 2019 r. Zapraszamy!

hattrick2019

27. Finał coraz bliżej

27finalWOSP


Przygotowania do kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliżają się wielkimi krokami. Zakończyliśmy już rekrutację wolontariuszy. Po raz pierwszy wyruszą oni z tekturowymi puszkami i czerwonymi serduszkami na ulice poszczególnych sołectw gminy Dąbrowa.
Impreza finałowa odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Ciepielowicach. Wypełnią ją występy artystyczne, pokazy i licytacje. W związku z tym prosimy wszystkich chcących wesprzeć akcję o przekazywanie przedmiotów, które trafią "pod młotek". Można je dostarczać do Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Dąbrowie.
Przypomnijmy, że 27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia. Tym razem pieniądze będą zbierane na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Jubileuszowy turniej darta

W świetlicy wiejskiej w Naroku odbyła się jubileuszowa edycja Andrzejkowego Turnieju Darta. Po raz dziesiąty dzieci, młodzież i dorośli rywalizowali o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Dąbrowie. W tym roku zawody miały rekordową frekwencję.

Imprezę otworzyła Katarzyna Gołębiowska-Jarek. Pani wójt wzięła też udział w sportowych zmaganiach stając do walki w kategorii dorosłych.
Turniej rozgrywany był w systemie "high score". O zwycięstwie decydowała więc suma punktów uzyskanych w dziesięciu rundach. Wśród juniorów najlepszy wynik uzyskał Sebastian Jarek z Chróściny. Drugie miejsce zajął Jan Pastuła, a trzeci był Michał Pelka.
Kategorię dorosłych zdominowały natomiast panie. Wygrała Edyta Kwiecień z Nowej Jamki, wyprzedzając Anetę Pastułę i Patryka Pelkę. Medalistów uhonorowano pucharami. O słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników zadbała sołtys Naroka Marzena Odziomek.

eduko17